logo
Pannacotta
Menu

Dorty a dezerty

Dorty

Narozeninové, svatební či jiné dorty Vám rádi upečeme .... U dortu vždy záleží na kvalitě surovin, a proto pro Vás vybíráme ty nejlepší. Nepoužíváme žádný margarín ani jiné náhražky. Pečeme z pravého másla, kvalitní hořké čokolády a marcipánu.

Cena dortu se různí dle použitých surovin a náročnosti zhotovení. Dorty Vám upečeme od 350,-Kč/kg a potahované dorty od 400,-Kč/kg. Pokud vás zajímá cena dortu, který byste si u nás rádi objednali, neváhejte nás kontaktovat na delikatesy@vychutney.cz.

Upečeme vám dort podle Vašich přání, ať už se jedná o potahovaný, nahatý, krémový, čokoládový, ovocný, drip cake, cheesecake a jiné. Vybírat můžete také z různých druhů korpusů, ať už se jedná o klasický piškotový, vanilkový, kakaový, čokoládový, ořechový, sněhový... Krém vám uděláme také dle vašeho přání: mascarpone krém, swiss meringue, ovocný, tvarohový, čokoládový, vanilkový... Na každý typ dortu se hodí jiný krém, a proto Vám rádi s výběrem poradíme. Některé fotografie dortů najdete na této stránc, pokud chcete vidět více, klikněte na Fotogalerii.

Máte alergii na lepek? Napište nám a my Vám upečeme dort z bezlepkového korpusu.

Máte alergii na laktózu nebo chcete udělat veganský dort? Napište nám a my Vám upečeme dort, kde nebudou použity výrobky z laktózy nebo žádné živočišné produkty.

Máte chuť na raw dort? Napište nám a my Vám uděláme nepečený cheesecake nebo ovocný raw cake. Napište si třeba o mangový dort s datlovo-ořechovým základem.


Dezerty

Dezerty patří jak k odpolední kávě tak k oslavám všeho druhu. My pro vás vyrábíme dezerty podle osvědčených receptur a vybíráme poctivé suroviny. Nepoužíváme žádné margaríny, náhražky či připravené směsi. U nás se můžete těšit na kvalitní dezerty vyráběné s láskou.

Pokud byste si u nás rádi objednali dezerty, objednávejte na delikatesy@vychutney.cz a my s Vámi připravíme nabídku šitou Vám na míru.

Chystáte malou oslavu nebo čekáte návštěvu a nemáte čas na přípravu dezertů? Udělejte si čas pro sebe, věnujte se rodině a my se postaráme o dodání dezertů podle Vašeho zadání.

Plánujete velkou oslavu narozenin, konferenci nebo svatbu? Napište nám na delikatesy@vychutney.cz a my Vám zašleme aktuální nabídku dezertů.


Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám o dezert nebo dort na delikatesy@vychutney.cz