logo
Pannacotta
Menu

Sušenky a krekry

Sušenky a slané krekry

Naše sušenky a krekry pro Vás vyrábíme ručně z poctivých a kvalitních surovin. Používáme máslo a žádný margarín, bourbon vanilku z Madagaskaru, kvalitní belgickou čokoládu, bio citróny, med od malého chovatele a další suroviny, u kterých nám záleží na jejich původu.

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, objednávejte na delikatesy@vychutney.cz

Pokud chcete sáhnout po zdravější variantě sladkých sušenek, vyzkoušejte špaldové sušenky slazené medem a to s ořechy nebo se skořicí. Další variantou jsou müsli sušenky plné ovesných vloček, mandlí, brusinek a rozinek.

Špaldové sušenky vyrábíme také ve variantě s třtinovým cukrem. Ochutnat tak můžete sušenky skořicové, kakaové nebo se sušenými švestkami.

Trpíte alergií na lepek? Ochutnejte brusinkové sušenky z rýžové mouky s třtinovým cukrem nebo slané semínkové krekry.

Najdete u nás také klasické kakaové sušenky s kousky bílé čokolády a vanilkové sušenky s kousky hořké 55% hořké čokolády.

Vyzkoušejte také citrónové sušenky, krásně vonící po osvěžujícím citronu nebo kakaové kokosové sušenky

Dáte si raději něco slaného nebo hledáte něco dobrého k pivu či vínu? K tomu se výborně hodí sušenky ze sýra - nivové nebo cheddarové sušenky. Zdravější a neméně dobrou alternativou jsou pak semínkové krekry, které pro Vás vyrábíme z chia semínek, z lněných, sezamových, dýňových a slunečnicových semínek.

Brusinkové sušenky z rýžové mouky, přirozeně BEZ LEPKUŠpaldové medové sušenky s ořechyŠpaldové sušenky se sušenými švestkamiCheddarové sušenkyKokosové kakaové sušenky

Už se těšíte na ochutnávání sušenek z poctivých surovin nebo chcete někomu udělat radost a podarovat ho kvalitním výrobkem?

Objednávejte na delikatesy@vychutney.cz

Nově jsme pro Vás připravili RAW VEGAN TYČINKY.

V naší nabídce najdete tyto druhy:

RAW VEGAN datlová s meruňkami a mandlemi

RAW VEGAN datlová s arašídami a kokosem

RAW VEGAN datlová se švestkami a mákem

RAW VEGAN datlová s kokosem

VEGAN datlová s kakaovými boby

VEGAN datlová s banánem a čokoládou

Cena za ks/45g je 35,-Kč

Objednávky pište na delikatesy@vychutney.cz nebo volejte na tel. : 724 936 867

Tyčinky Vám rádi zašleme poštou nebo přes zásilkovnu.